íra

registrace vozidla

Chtěla jsem se zeptat, zda nebudu mít problém při registraci vozidla, které jsem koupila od FO na základě kupní smlouvy, ale mám pouze kupní smlouvu od tohoto majitele, ve velkém TP je odhlášení z ledna 2009 a jméno nového majitele, který opět auto prodal, ale nepřihlásil a pak ho koupil člověk, který ho prodal mě. Malý TP má odstřižený roh. Jméno prodávajícího je pouze na zelené kartě a na kupní smlouvě. Až půjdu na evidenční prohlídku a na Magistrát, doufám, že s tím nebude problém.
Děkuji za radu

Odpovědi
cukrar

pokud budete postupovat takto, tak nebude problém.
uzavřete pojištění, evidenční kontrolu NA VAŠE JMÉNO, vezmete kupní smlouvu, techničáky občanku, žádost, zelenou katru, 800Kč správní poplatek

Zdroj: icq 55180641