TONICK

Registrace domén třetího řádu.

Napište mi prosím, kde si mohu registrovat domény třetího řádu. O kom už vím, že registruje – IC.cz, WZ.cz, Endora.cz.. Jde mi spíše o to, abych si mohl vybrat to za názvem mojí domény třetího řádu, ale to před TLD (před .cz).. Třeba na webnode jestli se nepletu je jen webnode.cz a to je pro mně nepoužitelné.. Potřeboval bych, aby mi jich nabídli víc.. jako třeba endora: *.clanweb.cz, *.g6.cz, *.hys.cz, popř. ÍCéčko: *.ic.cz, *.tym.sk, *.chytry.cz, nebo WebZdarma: *.borec.cz, *.unas.cz, *.webz.cz
Děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

v podstatě jste si odpověděl sám.

parkuji na ic.cz, jsem spokojen, výpadky jsou skutečně minimální, výběr domén dostatečný, administrace jednoduchá (i přes ftp), php, db, post klient, …
co potřebujji, jsem našel, záleží na nárocích.

Další odpovědi
chudst

No… existuje jich jeste vice? Vyjmenoval jste ty nejvice pouzivane; dalsi najdete trebas zde: http://www.domena-webhosting.cz/web­hosting-zdarma.html (a podivejte se i po zahranicnich). Kazdopadne: ne vsechny obsahuji stejne sluzby (a ani ne vsechny domeny na WebuZdarma obsahuji tytez sluzby; nekde funguje jen PHP5 a nekde jen PHP4).