Nika

referent

kdo je to referent?

Odpovědi
LuciJe

obvykle pracovník některého administrativního oboru

Zdroj: slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=refe­rent

Dandi

zpravodaj, relátor; odborný odpovědný, obv. administrativní, pracovník; přednášející příspěvku, referátu

Lencis

Význam slova referent je „ten pod kterého se registrujete“. Přeneseně má tedy referent na starosti například skupinu lidí o které se stará. Typické je to např. u studijního referenta/ky na studijním oddělení – studenti se u ní registrují a ona je eviduje a zpracovává jejich údaje, vyřizuje jejich žádosti, podává informace atd…

Toto slovo se však stalo natolik oblíbeným, hlavně v ženské podobě, že velmi zobecnělo, pod tímto pojmem tedy spíše hledejme sekretářku, administrativní pracovnici či zkrátka pomocnou ruku přímého nadřízeného.

alenka901

# nižší úředník, doslova ten, kdo má podávat zprávy
# v lingvistice – označované

Attack-design

referent stavebního úřadu – jiné slovo pro úředníka – úředník stavebního odboru , např.

George Mark

This blog was very nicely formatted; it maintained a flow from the first word to the last. Pizza Boy Jacket

Bobby Stone

Thank you for this wonderful post, great article, keep up the excellent work. <a href=„https:/­/www.jacketsex­pert.com/produc­t/kevin-smith-silent-bob-strike-back-coat/“>Silent Bob Trench Coat</a>

Keller Leon

Tímto pojmem tedy spíše hledejme sekretářku, administrativní pracovnici či zkrátka pomocnou ruku přímého nadřízeného. drift hunters

Caption IG

spíše hledejme sekretářku, admi
Caption IG Aesthetic
Feliz Cumpleaños
Geburtstagswüns­che