balca

Referát-Napoleon Bonaparte

Nevíte někdo kde sehnat nějaký kvalitní referát o Napoleonovi Bonapartovi,aby tento referát nebyl příliš dlouhý,ale ani krátký.(tak na 3 až 5 minut čtení před tabulí)
Doplňuji:
:D já ho nechci kopčit,ale nebudu si číst 200stránkovou knížku.

Nejlepší odpověď
www

Hoď do Googla Napoleon Bonaparte a udělej si „výcuc“ z toho, co najde. Česky výtah, zkrať to 😉.
Víc se tu domácí úkoly většinou neřeší, nejsou to stránky pro lenošné žáky 😁
Pro Justjoke: dnes už je někdy zbytečné chodit do knihovny, pokud je net. V čem je rozdíl nevím, dnes se občas najde omyl tam i tam. Z knížky se přece taky „kopčí“.
Ale to jen tak na okraj 😉.

Další odpovědi
anonym

Balco, ve vyhladávači Ti vyjede několik témat k Napoleonovi – jeho doba, ženy,bitvy aj. Něco znáš z dějepisu, přidej pro zpestření jeho ženy a vyjmenuj několik důležitých okamžiků z tématu jeho bitvy. Na to nemusíš mít žádnou „kuchařku“ a když si to sepíšeš vlastními slovy, bude se Ti referát dobře číst.

štamgast

Zkus Wikipedii nebo ireferaty.cz.

justjoke

To je fakt skvělej přístup, kámo. Myslím, že ten referát máš dělat ty a né ho okopčit z internetu. Takže by sis moh´třeba půjčit knížku v knihovně…