zelenac

Je v tomto případě oprávněná ředitelská důtka?

Dostal jsem na střední dutku za to, že jsem si z kámošovy flešky přetáhl do školního počítače asi tak 50 videí ve složce s úmyslem, že další hodinu informatiky si to přetáhnu na svojí flešku a v tom počítači to smažu. Když jsem jim to tak vysvětloval pořád mluvili o tom, že se nesmí stahovat to školního počítače, ale já sem přece nestahoval, když to bylo z flešky. Poradtě mi jestli je to oprávněný nebo jestli je to až moc krutý postih. Protože oproti tomu co jsem udělal já a dostal ředitelskou za takovou dá se říct maličkost a potom jsou tady ti co kouří v budově školy, nadávají učitelům sprostě, jednou se i někdo naboural do školského systému a ti všichni dostali ředitelskou a mě příjde, že oproti nim jsem skoro nic neudělal. Jaký názor na to máte vy?

Odpovědi
Drap

Pravidla se mají dodržovat. Postih je ještě mírný

Putin

Už jen flash-disk je zakázáno vložit do PC bez dozoru, pokud videa byla jeho a nebyl tam žádný střet s autorskými právy, tak je to celkem hrubé.