Moniccc

Ředění laků na nehty odlakovačem a následné nanesení laku na nehty.

Myslíte si, že je to pro nehty hodně nezdravé a nehty to hodně ničí? Díky za odpovědi!
Doplňuji:
Ještě to tedy doplním :D ředím jej proto, že byl moc hustý a nedalo se s ním moc dobře lakovat. A je to lak, který nehty posilňuje, protože mě se hodně lámou a třepí nehty. Tak jen pro info :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

kdyby byl odlakovač škodlivý tak by se asi na nehty nepoužíval jinak když lak rozředíš jen ztratí na kvalitě nic jiného /můžeš s ním nalakovat z nouze ,ale nebude ti dlouho držet …a druhý den si nehty budeš muset stejně odlakovat ..lepší je vyhodit hustý a koupit nový …
Doplňuji:
jestliže zhostl tak už stejně nebude mít ten účinek a zvlášť když ho rozředíš ..zítra si kup nový

Další odpovědi
iceT

Ředit lak na nehty odlakovačem je čiré barbarství,ale když není zbytí,tak je to krajní řešení,ale počítej s tím,že takto zředěný lak ztrácí všechny svoje dobré vlastnosti(jestli tedy nějaké má).Rychleji oprýská,má mnohem menší krycí schopnost,dělají se v něm bublinky a celkově brzy po zředění odlakovačem je znehodnocený.
Mnohem vhodnější je na hustý lak použít ředidlo do laku na nehty
http://obchod­.cosmetic-lada.cz/ostatni-pripravky/redidlo-laku-25ml

Kdysi jsem ho kupovala v malé drogerii,určitě se na něj dá narazit i dnes,ale chce to obrazit okolní prodejny a poptat se.
A možná se pletu,ale pokud jsi ředila posilovací lak na nehty,tak si myslím,že tento zředěný lak už vůbec nebude mít jakýkoliv účinek.

Drap

Proč by mělo ? Stejně jako každé lakování, jenom lak je zředěný

anonym

Monicc, záleží na tom, jaký odlakovač jsi použila. Odlakovače jsou acetonové, i bez acetonu (jenže co je zase v těch,že?).
Mám za to, že trocha odlakovače nehtům neuškodí. Každopádně si ale jejich stav a „zdraví“ hlídej. Dobře udržované nehty dokáže lak nejen ozdobit, ale také zpevnit.
Dbej na to, aby sis nehty lakováním neničila a občas jim dopřej výživnou kůru ve formě ovocné nebo jogurtové „masky“.
Také neuškodí je důkladně promasírovat výživným krémem nebo olejem.

ondra07

Nechápu, proč bys to měla ředit. Jinak vše chemického je nezdravé. Podle mě je lak zbytečný. :) Ale zřejmě nijak neuškodí, kdyby to bylo na kůži, tak to škodí víc, si myslím. A když se ti to líbí, tak si klidně nalakuj nehty. :)

hanny 2

Kdysi jsem to tak běžně dělala a nic se mi s nehty hrozného nestalo.Jinak existuje přípravek na ředění laků,ale bude to asi něco podobného.

Damiana

Myslím, že to nevadí, ale zkus se podívat přímo na ředidla k tomu určená.
http://www.go­ogle.cz/search?q=%C5%98e­didlo+na+lak+n­a+nehty&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=cs&clien­t=safari&redir_es­c=&ei=uCdmT8jy­I4KEOo7zkJUI#hl=cs&su­gexp=llsin&gs_n­f=1&pq=%C5%99e­didlo%20na%20l­ak%20na%20neh­ty&cp=12&gs_id=11&xhr=t&­q=%C5%99edidlo+la­ku+na+nehty&pf=p&scli­ent=tablet-gws&client=sa­fari&tbo=d&oq=­%C5%98edidlo+la­kuna+nehty&aq=0l&a­qi=g-l1&aql=&gs_sm=&gs­_upl=&gs_l=&pb­x=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.,cf­.osb&fp=25b01df­4285a88&biw=1024&bih=644

terry

Odlakovač se odpaří, nehtům to nevadí.
Ale pokud je lak hustý, tak ho asi často nepoužíváš. Píšeš, že to je lak na posilňování, to bys měla používat pravidelně.
Mě nepomohl.