Recuva-obnovení složek

Omylem jsem smazala při čištění pc soubory pdf ze složky temp (byli to návody a příručky k programům a pc). Dá se nějak nastavit v Recuvě obnovení těchto souborů aby na mě zase nevypadlo 30tisíc smazaných souborů a hledej šmudlo 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle mého si dohledáte pouze soubor co jste smazala a ten obnovíte. Proto, aby na Vás nevypadly všechny soubory můžete nastavit kde hledat.Soubory, které chcete obnovit, můžete vybrat buď jednotlivě (pomocí zatržítka u názvu každého jednoho souboru), nebo komplet všechny (zatržítkem v záhlaví – tedy zcela vlevo nahoře). Po dokončení výběru souborů k obnovení stiskněte tlačítko Recover

Zdroj: http://blog.za­rohem.cz/clanek­.asp?cislo=771