Brytass

Recovery booting – co to je?

Když zapnu telefon (Samsung Galaxy S4 mini), píše to při zapínání hlášku RECOVERY BOOTING. Co to znamená?

Doplňuji:
Jde to nějak odstranit?

Odpovědi
Dochy

To máš originál, nebo přehranej systém?
Pokud se nemýlím, tak jako recovery se označuje něco jako bootloader… Ale s pokročilejšími funkcemi – umožňuje některé podstatné zásahy do systému, jako třeba přehrát ROM, trochu uklidit úložiště, smáznout data pro statistiku baterky (užitečné, pokud systém bude oznamovat esmyslný stav baterie) apod.

Doufám, že jsem se trefil, s androidem jsem si hrál zatím jen párkrát…
Doplňuji:
Asi jedině přehrát. A proč to chceš řešit? Nic Tě to nestojí…
Jedině pokud chceš mít jistotu, co máš v telefonu. Jak přehrát telefon se ale nedozvíš tady. Bývá to trochu složitější a postup silně závislý na typu telefonu. Hledej na webu. Slušné postupy bývají na cyanogenmod, jinag použij google – doporučil bych klíčová slova flash rom recovery android s typem tvého telefonu.

anonym

předchozí majitel do telefonu patrně nahrál alternativní (rozuměj neoficiální) zavaděč … neznamená to žádné funkční omezení, jen to že zavaděč umí víc věcí než ten oficiální jak píše Dochy.