Řecko je v háji a oni si jen snížej 13. a 14. platy, je to normální?

Nejlepší odpověď
kropitko

Rozhodně,proto tam jdou do ulic a stávkujou!!!

Další odpovědi
anonym

Vzpomeňte si na svůj dotaz, až bude po volbách. U nás.

Michal

Není, měli by tvrdě šetřit na vrácení peněz.Ale podívejte se co se tam děje!
Budeme-li se chovat tak jak se dosud chováme,tak dopadneme podobně.Na horší se špatně zvyká.

sisi0110

Mám spoustu řeckých přátel a už před dvěma lety jsem jim říkala, že ten jejich sociální systém musí brzy krachnout. Oni se mi smáli a říkali, že jen závidím, že ty poměry v ČR jsou tak nespravedlivé vůči občanům. Dnes když se o tom bavíme, naprosto nechápou situaci, celé to pro ně je křivda. Myslí si, že současná situace je jen dílem předchozí pravicové vlády. Jako vhodné řešení berou konfiskaci majetku exposlanců,… To že si žili nadpoměry berou jako vykonstruované. Koho to zajímá víc doporučují článek Rudé řecké dusno v posledním vydání Reflexu, dovoluji si podotknout, že vše co se tam píše je pravda.

ReHu

NIKDO nechce jít dolů s život.úrovní, čili penězi.
Ani v Čechách.

standa

To kropítko: ježimarja… 🙂
Řekové stávkují proto, že si sníží JEN 13. a 14. platy ?

Hmm, ten důvod stávky bude asi trošičku jinej, ne? 🙂