Honzinen

Recivida kýly – posilování

Zdravím, je mi 15 let a asi před 2 měsícema jsem byl na operaci klasické tříselné kýly bez síťky… no teď jsem zhruba 2 měsíce po operaci a už mě to nebolí v tom místě ale mám to tam furt tvrdé a trošičku vystouplé..
no a posiluju s 12kg jednoručkami v sedě tak abych nezatínal břicho ale mám strach že to akorát pomůže tomu aby se mi ta kýla vrátila.. měl bych přestat?

Nejlepší odpověď
anonym

Na tvou otázku ti nejlépe odpoví ošetřující lékař nebo chirurg, který operaci prováděl.
Jaké sportovní aktivity si můžeš po kolika týdnech od operace dovolit, to musí posoudit odborník, který zná osobně tvůj aktuální zdravotní stav.