metalavenged

Recepty se zelenou paprikou?

Vyhráli jsme v tombole 8 velkých zelených paprik. Neznáte nějaký recept, kde se všechny využijou, aby zbytečně nezhnily? Klidně nějaký salát nebo něco specíálního.
Díky :)
Doplňuji:
8 kusů zelených paprik. Každá paprika chutná jinak a používá se na jiné druhy jídla. Zelené papriky se většinou používají do salátů, proto se ptám, jestli někdo zná něco jiného. Ostatní papriky se právě dělají tak, jak v tvém odkaze :) Ale zelené ne..

Nejlepší odpověď
gecco

Osm metráků paprik? Nebo osm tun paprik?
😁
„8 velkých zelených paprik“, než se zkazí, sním s chutí s chlebem s máslem – sám…
___
Tady – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=re­cept+paprika&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl – máš něco přes milion odkazů…

Doplňuji:
OK – tady je těch linků necelého čtvrt milionu – ´o zelené paprice´…
https://www.go­ogle.cz/search?q=re­cept+zelen%C3%A1+pa­prika&client=o­pera&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl­&oq=recept+ze­len%C3%A1+papri­ka&gs_l=heirlo­om-serp.3...4918­.5967.0.7844.7­.7.0.0.0.0.0.0­..0.0....0...1ac­.1.34.heirloom-serp..7.0.0.WRe­YpJwiAbM
😁

Další odpovědi
anonym

… přidej oloupaná rajčata a udělej lečo.