9 řemesel

Recept na zaváření dýní.

Už se to sakra blíží,ale jak se na to připravit,snad má někdo z Vás i trochu jiný recept na zaváření dýní než já.Zn.:připraveným to jde snáz..
Doplňuji:
Tady se zase něco děje !!!, původní otázka zmizela i s receptem , tak až se vrátím …

Nejlepší odpověď
anonym

http://ona.id­nes.cz/chcete-netradicni-menu-zkuste-jej-pripravit-z-dyne-f8j-/recepty.asp?c=A080908_­110638_recepty_ves

Další odpovědi
ReHu

A jaký recept máš ty? Abychom se neopakovali.

rybíz

Já mám velmi rád a dělám dýni pouze takto. Nakraji dýni na kostky asi 2 krát 2 cm do 6-i litrového kastrolu. Zaliji 1 litrem vody a vleji ananasový sirup ( pomerančový )-0,7 litru. Uvařím do sklovita. Dám do sklenic a zaleji tou šťávou. Steriluji do pěti minut, jen aby chytla víčka při 100 st. C v kastrolu s utěrkou na dně. Vyzkoušejte, jsou skvělé. P.S. nedoporučuji žádné máčení do octa, kyseliny citronové apod.

Zdroj: mé zkušenosti