Pokročilý

Recept na valentýnskou buchtu?

nevite neco o nejake dobre buchte,dortu ci zakusku chtel bych neco upect noveho a vite nejaky recept na nejakou buchtu at.d. -valentynskou.Nevite jak se dela ragu s ananasem slysel jsem to u kamarada ktereho jsem se zapomnel zeptat a on odjel do nemecka nevite prosim to dekuji rovnou za odpoved

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Za dobrý moučník považuje každý něco jiného. Já dost často peču k plné spokojenosti konzumentů podle pí Ivany. K receptům dodává i své vlastní zkušenosti. Zkuste si prolistovat její recepty, třeba Vás některý zaujme.

Nepřipravuji maso s ovocem, protože je nemáme rádi. Ale jeden recept jsem Vám okopírovala z Chytré ženy.
Krůtí ragú s ananasem
Použité suroviny:
500 g brambor | 1 + 1 zelená a červená paprika | 1 konzerva ananasu | svazek cibulky | 2 lžíce oleje | 700 g krůtího masa | 150 ml vývaru | 3 lžíce kečupu | 1 lžíce cukru | 1 lžíce solamylu | 2 lžíce octa
Postup:
Papriku nakrájíme na kousky. Brambory rozkrájíme, cibulku nakrájíme na kolečka. Ananas slijeme, štávu zachytíme.
Plátky masa nakrájíme na kostky, které osmahneme v rozpáleném oleji. Sundáme z pánve, ale udržujeme teplé.
Na oleji podusíme papriku, brambory a cibulku. Přidáme drůbeží maso. Poté přilijeme vývar a 150 ml ananasové štávy a necháme na mírném plameni asi 20 minut povařit.
V 1 lžíci vody rozmícháme škrobovou moučku. Přidáme ocet, cukr a kečup. Ragú krátce povaříme.

Zdroj: http://www.mimibazar.cz/recept y.php?user=143473

Další odpovědi:

Stříbrný

Neumím přesně popisovat,ale klikni na Apetit on line a máš inspiraci i návody,nebo napiš jen recepty a vyber si.Dobrou chuť

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 843
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.