bartt13

Recept na valentýnskou buchtu?

nevite neco o nejake dobre buchte,dortu ci zakusku chtel bych neco upect noveho a vite nejaky recept na nejakou buchtu at.d. -valentynskou.Nevite jak se dela ragu s ananasem slysel jsem to u kamarada ktereho jsem se zapomnel zeptat a on odjel do nemecka nevite prosim to dekuji rovnou za odpoved

Nejlepší odpověď
annas

Za dobrý moučník považuje každý něco jiného. Já dost často peču k plné spokojenosti konzumentů podle pí Ivany. K receptům dodává i své vlastní zkušenosti. Zkuste si prolistovat její recepty, třeba Vás některý zaujme.

Nepřipravuji maso s ovocem, protože je nemáme rádi. Ale jeden recept jsem Vám okopírovala z Chytré ženy.
Krůtí ragú s ananasem
Použité suroviny:
500 g brambor | 1 + 1 zelená a červená paprika | 1 konzerva ananasu | svazek cibulky | 2 lžíce oleje | 700 g krůtího masa | 150 ml vývaru | 3 lžíce kečupu | 1 lžíce cukru | 1 lžíce solamylu | 2 lžíce octa
Postup:
Papriku nakrájíme na kousky. Brambory rozkrájíme, cibulku nakrájíme na kolečka. Ananas slijeme, štávu zachytíme.
Plátky masa nakrájíme na kostky, které osmahneme v rozpáleném oleji. Sundáme z pánve, ale udržujeme teplé.
Na oleji podusíme papriku, brambory a cibulku. Přidáme drůbeží maso. Poté přilijeme vývar a 150 ml ananasové štávy a necháme na mírném plameni asi 20 minut povařit.
V 1 lžíci vody rozmícháme škrobovou moučku. Přidáme ocet, cukr a kečup. Ragú krátce povaříme.

Zdroj: http://www.mi­mibazar.cz/re­cepty.php?user=143473

Další odpovědi
Michal

Neumím přesně popisovat,ale klikni na Apetit on line a máš inspiraci i návody,nebo napiš jen recepty a vyber si.Dobrou chuť