mikiva

Recept na vaječný likér

Pěkný večer, nemáte někdo prosím rychlý a jednoduchý recept na vaječný likér?

Nejlepší odpověď
kenyrts

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

1salko,6,žlou­tků,125ml převařeného studeného mléka,1vanilkový cukr,rum

POSTUP PŘÍPRAVY

Žloutky utřeme s vanilkovým cukrem do pěny.Postupně přidáváme salko a převařené mléko.Nakonec přidáme podle chuti rum. my dáváme pro nás ženské asi tak 2dcl rumu. Chlapy si do skleničky dolívají rum-to je pak spotřeba o:))

Další odpovědi
fortin

Mikivi, pokud je po ruce mixer, najděte v chladničce mléko a vejce. Od oka nalejte mléko, žloutky a cukr. 20% kořalky, nebo rum. Zamixujte a za minutu pijte jako já.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=lBChkTT­45lo&feature=re­lated

larina

rum,salko,vanilkový cukr,šlehačka,čo­koláda-pokud je čokoládový ,bez čokolády pokud chcete bílý,a bez vajec,rychlá příprava.uvařit smetanu,nechat vychladit,přidat salko,přilét rum

waterwolf

Zatím nej recept co jsem zkoušel..půl litr rumu,3 žloutky, 1 salko slazené, 1 neslazené,1 va­nilkový cukr..potom dle síly alkoholu jakou chcete, tak doředit eventuálně salkem neslazeným..max ale půl plechovky..do­brou chuť