misicka2310

Recept na pstruha?

Ahojky jak udělat jednoduchého psrtuha máte nějaký recept ale prosím aby to byl recept na pstruha udělaného v troubě děkuji
Doplňuji:
Děkuji vám všem opsala jsem si všechny vaše recepty určitě je všechny postupem času vyzkouším

Nejlepší odpověď
kropitko

Jelikož mám ráda zeleninu,tak doporučuji tento recept,je to rychlé,nenáročné a hlavně dobré.

pepř,,,,,,1/2 ks citron,,,,,,,1/2 kg brambora,,,,,4 ks cibule,,,,,,sůl,­,,,1 balíček kroket,,,,,,250 ml smetana na vaření,,,,,4 ks pstruh,,,,2 ks rajče,,,,,olivový olej,,,,,fritovací olej,,,,,,pro­vensálské koře­ní

Cibuli a brambory oloupeme a nakrájíme na silnější plátky.

Na dno zapékací formy poklademe vrstvu cibule, na ni vrstvu brambor a přidáme na plátky nakrájená rajčata. Osolíme, opepříme, posypeme provensálským kořením nebo řeckými bylinkami.

Nakonec položíme dobře omyté a očištěné pstruhy osolené a zakapané olivovým olejem.

Naplněnou pečící formu vložíme do trouby a pečeme asi 50 minut při 160 °C. Před dokončením kolem ryb nalijeme smetanu na vaření a necháme ji prohřát.

Ve fritovacím hrnci si připravíme krokety.

Zapékaného pstruha servírujeme spolu s kroketami a s čerstvou i nakládanou zeleninou, pstruha ozdobíme plátky citronu. Vhodný je česnekový dresink.

Zdroj: http://recepty­.vareni.cz/za­pekany-pstruh/

Další odpovědi
iwetax

Nejdřív drobet osmažit v mouce. Pak vyplnit hermelínem a zabalit do anglické slaniny a upéct.

panenka

plátky z kapra, máslo, špek, česnek, kmín, sůl

Postup přípravy:
Na pánvi rozpustíme máslo, lehounce osmahneme špek a česnek. Porce kapra naskládáme do pekáčku a bohatě pokropíme máslovou směsí. Osolíme a upečeme v troubě. Hotové sypeme petrželkou.

Doplňuji:
plátky kapra Mišičko můžete nahradit pstruhem

Zdroj: http://hobbyweb­.wz.cz/kuchar­ka.html

anonym

Otevri ho a napln-mirne posolit,slabe potrit horcici,posypat syrem,pridat nakrajenou kapii jen trochu a vlozit platek sunky.Dat do puvodniho stavu,a pokapat citronem,pomazat maslem a lehce obalit moukou,sup do trouby na 12 az 15 minut,poznas az je do zlatova.

ReHu

Tedy, už se mi sbíhají sliny na všechny ty dobroty. Škoda, že mám stále ještě kuchyň nefunkční, ale vše koipíruji a ukládám do receptáře a příští rok > mňam 🙂.

panenka

Mě můj Děda který je rybář říkál že když mám napsáno někde V receptu Kropítko kapra tak ho můžu nahradit pstruhem.

kropitko

Panenko,to je možné,dokonce hodně pravděpodobné,tak ale proč ten recept neupravíte pro tazatelku rovnou na pstruha,nebo proč tam nenapíšete krátkou větu,např,že se jedná o recept na kapra,ale dá se tento recept použít i na pstruha. Jinak si myslím,že by se dal použít téměř jakýkoliv recept na zapékání v troubě,jen ho třeba lehce doladit…

Jinak to nebylo myšleno nijak zle,jen mě to zarazí,že píšete recept na kapra,když to byl pstruh.

A jinak můj osobní názor je takový,že mezi masem kapra a pstruha je rozdíl. Ale to je jen můj názor,takže se omlouvám,jestli jsem se Vás nějak dotkla,to jsem nechtěla…

anonym

Ano Panenko mas pravdu,ja kdyz se mi libi recept,ktery neznam a je tam z ceho a nemam tak to udelam ztoho co mam zrovna pri ruce,neni to zadny problem a chutne to je.Samozrejme nejde vse,ale u ryb to nehraje tak velkou roli.

kropitko

ILIINES,já to nemyslela,tak jak jste to pochopila,já jsem měla namysli to,že to mohla panenka napsat jinak. Více o tom v předchozím příspěvku.

anonym

Ja vim kropitko,nic se nedeje,jste prima a mam rada tu Vasi bojovnost a to se od panenky vloudila mala chybicka-t nic,verim ze si da priste bacha.S pozdravem

kropitko

PROBOHA panenko PSTRUHA?!