Janiss

recept na oběd

Takže, je mi 13, vařit skoro vůbec neumím, takže neznám takové ty pojmy co bývají v kuchařkách. Chtěla bych uvařit oběd, ale vůbec nevím co. Nemáte někdo nějaký jednoduchý recept, který by zvládl někdo kdo oběd v životě nevařil celý sám?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Kuřecí řízek a bramborová kaše.

Maso omyješ, osušíš, naklepneš, osolíš, obalíš v mouce, vajíčku, strouhance a osmažíš z obou stran na oleji.

Brambory oškrábeš, osolíš, uvaříš.
Dáš si do misky kousek másla a přidáš brambory, pak přidáš trochu mléka a el. šlehačem vyšleháš na kaši.

To zvládneš:-)

Další odpovědi
iceT

tak třeba tady,jednoduché a rychlé i pro nezkušené
http://www.zas­nevimcovarit.cz/2013/06/­Selska-omeleta.html
na závěr je možno posypat strouhaným sýrem