juie

recept na nej jídlo na rakletu

jaké například děláte jídlo,když rakletujete?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Rád bych sdělil co dělám za jídlo když rakletuju. má to jeden malej a podstatnej háček. NEVÍM CO TO JE RAKLETOVAT ! :)

Zdroj: moje malá a děravá hlava

Další odpovědi
dudu

Asi se jedná o grilování, protože existuje raclete gril a raclette je vyhledávaný švýcarský sýrový pokrm. Osobně však nemám zkušenost.

HOMER

Jo,tak tomu říkám vtipná odpověď k věci.Musím se přidat a napsat,že je mi význam slova raklet také jaksi utajen.Když nerakletuji,obvykle rád dělám polévky,pizzu vyválenou na celý plech,langoše,sma­žák a hranolky,čínu…nebo prostě něco najdu v kuchařce.Pečené kuře s bramborovou kaší,vepřokne­dlozelo,sekanou­,svíčkovou a další dělává ráda máma když nerakletuje.

ReHu

http://www.prima-recepty.cz/re­cept/37403-raklet-z-valois/

http://recepty­.labuznik.com/ka­tegorie/184-raclettes_raklet

Určitě najdeš i další

sushi

Je na to speciální gril s pánvičkami.Na grilu se upeče maso,pak se dá na malou pánvičku a zapeče se např.s broskví a sýrem.Nejlepší je čedar.Výhoda je malé porce,pro minimálně 6 osob najednou.Ale může se použít jiný,dobře tavící sýr a třeba zelenina.Záleží na chuti každého.