bubukaa

recept na nealkoholický nápoj

nevíte někdo recept na nealkoholický studený a se surovinama snadno sehnatelnýma?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Voda + „citronka“ (citronový koncentrát) + cukr + ledová tříšť.
Pokud je po ruce jakýkoli kompot, je možné přidat pár kousků ovoce a trochu šťávy

Další odpovědi
ReHu

Já dělám to samé, co Bumbes. Někdy dávám do vody lístky máty ze zahrady ( i se prodává v kelímku).
Nebo můžeš část ovoce s vodou rozmixovat a část nechat kousky celé.
Také dělám meltu s mlékem. Někdy ji i vychladím.

Fallen Angel

  • uvař si ovocný čaj, dej do něj cukr, nech ho vychladnout a dej do něj led.
  • kup si Tang, rozmíchj ho ve vodě, dej tam led

zdeny

Zkus dát do půllitru pár kostek ledu , trochu coly , porci instantní kávy , rozmíchat vidličkou a pomalu přilévat colu asi tak 4 dcl . POZOR hrozně to pění !!! Pomalu to sedá tak dolévat opatrně . Výsledek stojí za to , FAKT 🙂

elektrikář

Uvařit dobrý tmavý čaj s citronem a nechat zmrznout na kostky. Zalít trochou sodovky. Navrch jahodu čerstvou nebo zmrzlou pro vůni a dekoraci.I kok­tejlová třešeň by nemusela být špatná.

elektrikář

Uvařit dobrý tmavý čaj s citronem a nechat zmrznout na kostky. Zalít trochou sodovky. Navrch jahodu čerstvou nebo zmrzlou pro vůni a dekoraci.I kok­tejlová třešeň by nemusela být špatná.

elektrikář

Mléčné koktejly.Mléko, ovoce, nebo ovocná dřeň. Vanilková zmrzlina,rozmi­xovat.Drcený led citronová a pomerančová šťáva nebo sirup.Plnou sklenici ledu grepvou a citronovou šťávu trochu cukru.A brčko.Pokud si chcete pochutnat jak pan Hemingvej kubánský rum a lístek máty