Mucillinka

Recept na nakládaný hermelín

Dobrý den, chtěla bych si doma naložit hermelín. Doporučíte mi někdo recept?Ingredience a doba uležení? Díky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si vybrat na

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=na­kl%c3%a1dan%c3%bd+her­mle%c3%adn#hl=cs&rlz=­1T4GGLL_enCZ387&sa=X&e­i=cnDTTZOFFoK­XOpj07e8K&ved=0­CCYQBSgA&q=na­kl%C3%A1dan%C3%BD+her­mel%C3%ADn&spe­ll=1&bav=on.2,or­.r_gc.r_pw.&fp=fdff135­71fc9c112

Další odpovědi
elektrikář

Připravit si sýr, na kostičky nebo na půl.Posypat kořením, můžete použít grilovací sněs nebo si jí namíchat podle chuti, já používám parikovou Vegetu.Nakrájím cibuli feferonky, berani rohy celý pepř nové koření bobkovy list česnek na plátkyPo vrstvách naskládat do sklenice zalít olejem. Nechat v lednici týden rozležet. Většinou to tak dlouho nevydržím.Dobrou­ chuť.

Hermelíny nakrojím a uvnitř namažu feferonovou pastou pak skládám do vrstev s těmito ingrediencemi(1 vrstva):

  • na hrubo nakrájená cibule (já dávám poměrně dost)
  • čerstvý drcený česnek (cca půl až jeden stroužek)
  • 2–3 kuličky nového koření
  • 2 bobkové listy
  • pepř
  • 1/2 kávové lžičky grilovacího koření
  • trochu chilli koření (nemusí být,záleží na chuti)

Tohle opakuji v každé vrstvě, pak zaleju normálním slunečnicovým olejem,Vše musí být ponořené! a je hotovo. NEDÁVAT UZRÁT DO LEDNICE!! ALE PŘI POKOJOVÉ TEPLOTĚ A PŘES SKLENICI PŘEHODIT TŘEBA UTĚRKU.

MacChill

Doplním že na hermelínu nesmíte šetřit. Mohla by jste toho litovat !