Zlatý

Recept na kachní čtvrtky zadní

Poradíte mi někdo jak mám připravit kachní čtvrtky zadní?V obchodě jsemto nějak popletl a místo kuřecích čtvrtek jsem koupil toto.Ty chlazené kuřecí čtvrtky jsem chtěl dělat na grilu ale nevím zda mohu stejným způsobem udělat i ty kachní.To víte - chlap. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Kachna je sama o sobě dost suchá. Aby nebyla jako troud, tak by jste ji bohužel na grilu dělat neměl. Nejlepší je ji dát do pekáče, okořenit kmínem a posolit, trochu polít rostliným olejem, trochu podlít vodou, přiklopit a dát péct do trouby na vysokou teplotu. Ta kachna se musí trochu podusit, jinak je jako kámen a když je tam necháte takhle dusit tak hodinu, tak ji otočte a nechte ji zase chvíli, tak půl hodiny dusit. Pak ji zase otočte a duste dál. Jakmile zčervená a začne se maso odělovat o kosti, tak je hotová. To je potom bašta. To se nedá s kuřetem srovnat. Hlavně se nesmí šťáva úplně vypéct. Jsou k ní báječný houskový knedlíky a kyselý zelý. Ale na gril ji radši nedávejte. To by asi byla hodně tvrdá...

Další odpovědi:

normalně to nakrajej a dej tam brambory a do hrnce a je to

a nejlepší je k tomu rohlik,rohlik se hodi ke všemu ja mam rohlik nejradši

Pokročilý

do pekáče, máslo, cibuli, jalovec2ks, zasypat skořicí,polít medem,posolit,pod alobal a nemá chybu,...kachna ala jehně

V malem mnozstvi razehratem masle smichat spetku drceneho kminu,soli,pepre a dlani tim potrit ctvrtky.Vlozit do pekace,oblozit ananasem nebo broskvi,jablkem ci hroznovym vinem,muze to byt i dobre z odcezeneho kompotu.Mirne podlejete,prikrejete na 15min,po otevreni ctvrtky opet podlejete a dopecete do zlatova.Na grilu muzete take,ale zabalene v alobalu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 844
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 496
Zlatý marci1 482
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.