Avatar uživatele
ten který je

Recept na kachní čtvrtky zadní

Poradíte mi někdo jak mám připravit kachní čtvrtky zadní?V obchodě jsemto nějak popletl a místo kuřecích čtvrtek jsem koupil toto.Ty chlazené kuřecí čtvrtky jsem chtěl dělat na grilu ale nevím zda mohu stejným způsobem udělat i ty kachní.To víte – chlap. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym před 5177 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
afro.minerva

Kachna je sama o sobě dost suchá. Aby nebyla jako troud, tak by jste ji bohužel na grilu dělat neměl. Nejlepší je ji dát do pekáče, okořenit kmínem a posolit, trochu polít rostliným olejem, trochu podlít vodou, přiklopit a dát péct do trouby na vysokou teplotu. Ta kachna se musí trochu podusit, jinak je jako kámen a když je tam necháte takhle dusit tak hodinu, tak ji otočte a nechte ji zase chvíli, tak půl hodiny dusit. Pak ji zase otočte a duste dál. Jakmile zčervená a začne se maso odělovat o kosti, tak je hotová. To je potom bašta. To se nedá s kuřetem srovnat. Hlavně se nesmí šťáva úplně vypéct. Jsou k ní báječný houskový knedlíky a kyselý zelý. Ale na gril ji radši nedávejte. To by asi byla hodně tvrdá…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pastaB

normalně to nakrajej a dej tam brambory a do hrnce a je to

a nejlepší je k tomu rohlik,rohlik se hodi ke všemu ja mam rohlik nejradši

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nicasca

do pekáče,máslo,ci­buli,jalovec2ks,za­sypat skořicí,polít medem,posolit,pod alobal a nemá chybu,…kachna ala jehně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

V malem mnozstvi razehratem masle smichat spetku drceneho kminu,soli,pepre a dlani tim potrit ctvrtky.Vlozit do pekace,oblozit ananasem nebo broskvi,jablkem ci hroznovym vinem,muze to byt i dobre z odcezeneho kompotu.Mirne podlejete,pri­krejete na 15min,po otevreni ctvrtky opet podlejete a dopecete do zlatova.Na grilu muzete take,ale zabalene v alobalu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek