janek66

Recept na guláš z vepřové (hovězí) konzervy nemáte někdo? Prý je dobrý a rychlý.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Základ cibule na tuku spěnit a přidat mletou papríku, přidat vudu množství obsah jedné konzervy, pak konzervy z masem ,dochutit a zahustit chlebem.Pvařit a přidat česnek. Tak zvaný vandrácký guláš.

Další odpovědi
vagra

Jednu nakrájenou cibuli osmažíme dozlatova na rozpálené slanině, přidáme Hovězí maso ve vlastní šťávě,lžičku sladké nebo pálivé papriky, zalijeme litrem vody a vmícháme sáček Gulášové polévky.
Dochutíme solí, pepřem a vaříme asi 10 minut.
Tento recept na Čundrácký guláš, jsem před léty zařadil do svého receptáře odněkud z netu.

hanulka11

No ale dříve byla konzerva kvalitní, maso drželo pohromadě-dnes je z toho spíš kaše. Jinak bych to dělala jako dědapetr.Můžete přidat cokoliv papriku, houby dle svého nápadu a chuti

elektrikář

To bývalo, veořové se sádlem a šťávou se dalo mazat na chleba, Dnes jsou to jen mleté odpady a nastavené kuřecí pastou není to už k jídlu.