leporela22

recept na čínu

Dobrý den chtěl sem se zeptat kde najdu klasický obyčejný recept na čínu všude na internetu je čína s něčim nebo na něčem

Nejlepší odpověď
Damiana

Protože není čína jako Čína. Receptů je fakt hodně, záleží na tom, co vlastně chceš, univerzální recept neexistuje. Za sebe ti doporučuji jednoduchý recept s kuřecím masem.
Kuřecí prsa nakrájíš na proužky, osolíš a obalíš (lehce) v Solamylu. Prudce opečeš ze všech stran na oleji. Dáš stranou. V oleji opečeš cibuli a mrkev nakrájenou na proužky, pak proužky kapie. Vrátíš maso, přidáš kvalitní sójovku (doporučuji ti Kikkoman), trochu pálivé (chilli) omáčky. Trochu podusíš – maso musí začít být mazlavé (kombinace Solamylu a tekutiny). A hotovo. Můžeš podávat s rýží nebo s nudlemi. Je to rychlé, dost klasické a hodně dobré.:-)

Další odpovědi
briketka10

http://cinske­recepty.cz/cs/fi­lozofie-a-vareni

Doplňuji:
já mám vyzkoušený stehýnka na sladko -
obalíš v mouce prudce osmažíš
zaleješ octem s cukrem : pozor prská ..
přidáš sojovou omáčku, nebo chilli
prodávají se dlouhé nudle instantní
jsou výborné a hotové za 3 minutky..