Tonda1544

Rébus, Víš? :)

Mám 10 týmu, 5 z nich po prvním kolem odejde, zbyde pět týmu, chci aby hráli každý s každým, kolik kol se bude hrát? 20? 25? :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
quentos

každý z pěti týmů bude hrát se čtyřmi zbylými, tudíž mi vychází 20

anonym

Doplňuji:
Já bych to viděl takhle:
V prvním kole se odehraje 5 zápasů.
V dalších kolech se odehraje 10 zápasů -tj. 5 kol
Celkem to je 15 zápasů a 6 kol.

Rocker

Mě vychází 10:-)
Doplňuji:
Jsou týmy 1,2,3,4,5.Bude hrát 1 s 2,1–3,1–4,1–5,2–3,2–4,2–5,3–4,3–5,4–5.

Yavin

dung

quentos

i když otázka je, co se děje v prvním kole, než jeden z týmů odjede? To není v zadání jednoznačně řečeno – hraje v prvním kole taky každý s každým?