Reality show Hledá se táta a máma

Nevíte někdo kde by se dala shlídnout 1 řada seriálu a co říkáte na výsledek včerejšího posledního dílu 🙂ten Jenda ze severu to je lečo..ten by potřeboval nějakou dominu aby ho srovnala 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Na Reality show Hledá se táta a máma se nedívám 1 řadu Reality Show by jste měla najít v archivu na stránkách www.iprima.cz

Další odpovědi
Rico

Tady se můžete dívat,přeji hezký den

Zdroj: http://serialy­.kinotip.cz/on­line-serialy/hleda-se-tata-a-mama/

BENYTA

I když jsem z vaší otázky pouze odhadovala pohlaví,nakonec jsem usoudila,že jste muž,a mám totožný názor na Honzu s dvěma dcerami,i když ten druhý byl taky Honza a taky by potřeboval protřepat ten „květák“,jak to vtipně nazvala jedna vyřazená maminka…
První zminovaný byl nechutný snad víc svým jednáním,než zjevem,i když ten taky stál za to,tohle kdyby mi udělal,i když vážím nejméně o 50 kg mín,než on, … a hned tak by na to nezapomněl.

BEAES

Bylo to celé nějaké divné, pořad nesplnil účel, divím se, že lidé do takového pořadu lezou. Oba dva muži byli divní a nechtěla bych je ani na den, natož na dlouhodobý vztah!!