Ready made s.r.o – Jak to funguje?

Přemýšlím o koupi nějaké Ready Made společnosti a zajímá mě, jestli po koupi bude nutné něco platit, ikdyž nebude mít firma žádné zaměstnance a nebude vyvýjet žádný zisk?

Odpovědi
Jsemtady

Zivnost si ale muzes zalozit i sam staci zajit na urad a mas to. Mno sro musis slozit majetek 200 tis treba auto tam napsat ze je spolecnosti a je to. To je hned a nemusis nic kupovat .. tonje spis pro cizince co tomu tady moc nerozumi a tak.si to koupi. Ale nic na tom neni .. jen pak platis dane a soc a zdravku pokud nemas treba zamestnani k tomu atp .. a samo i s nulovym ziskem davas rocne priznani atp. Papiry papiry a papiry.

MacinaN

Být vámi, tak určitě do ready made společnosti jdu. Mám jednoho známého, který právě tímto způsobem před časem začal podnikat (tuším, že ready made firmu si koupil tady https://www.ceska-ready-made.cz/ ) a prý si to nemůže vynachválit. Nejlepší na tom prý je to, že koupí ready made firmy si ušetřil spoustu starostí spojených se zakládáním nové firmy.