krftwrk

Rceni ,,hlad je nejlepsi kuchar'' je padle na hlavu ! Souhlasite ?

Moje vysvetleni proc je toto rceni postavene na hlavu je nasledujici: Pokud ma clovek hlad, tak se mu casem udela spatne, nema na jidlo chut a tim padem je jeste vice vybiravejsi, nez kdyz nehladovy.

Nejlepší odpověď
zjentek

to je rčení rozmazlenců ..tam, kde je skutečně hlad, to neplatí

Další odpovědi
briketka10

nesouhlasím, když mám hlad,
tak se přece najím a špatně mi
nebude z žádného jídla ani z
toho co mi nechutná, ale zasytí !!

kesim

Asi si nikdy neměl hlad…

anonym

Nevíš, co je to hlad…
😁
Pokud bys někdy hlad měl, věděl bys, že i kožené boty jsou hodny pozornosti… I s těma zpocenýma nohama uvnitř…

Drap

Zřejmě si nikdy nezažil opravdový hlad.

bolak

A netýrají tě doma? To co popisuješ se totiž stává v případě kdy člověk nejí třeba několik týdnů. Pak cokoliv pozře, jde ihned ven.

bolak když byl malej, tak jednou koukali ve škole na film o Africe, kde jim paní učitelka chtěla ukázat co je to hladomor a jaký máme my vlastně štěstí a byl tam záběr na děti s nafouklým břichama, a bolak povídá: „tyvole prej hladomor a hele jak maj nacpany břicha..“

marci1

Až jednou poznáš co je hlad, tak to jistě pochopíš. Pak by jsi snědl vše a vše by Ti chutnalo. 🙂

dalid

Doporucujem precitat Dobrodružství A. G. Pyma napisal to A.A.Poe. Zaver je skutocnou gurmanskou lahodkou. Je to vyborne citanie a nieje to dlhe.

Kelt

To si jenom myslíš, nebo máš takové zkušenosti. Když máš hlad, tak sníš všechno. Toto rčení je staré a dříve měli lidé často hlad, ale opravdu. A z měli bychom se podle nich řídit. Něco na tom bude.