Avatar uživatele
krftwrk

Rceni ,,hlad je nejlepsi kuchar'' je padle na hlavu ! Souhlasite ?

Moje vysvetleni proc je toto rceni postavene na hlavu je nasledujici: Pokud ma clovek hlad, tak se mu casem udela spatne, nema na jidlo chut a tim padem je jeste vice vybiravejsi, nez kdyz nehladovy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

to je rčení rozmazlenců ..tam, kde je skutečně hlad, to neplatí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

nesouhlasím, když mám hlad,
tak se přece najím a špatně mi
nebude z žádného jídla ani z
toho co mi nechutná, ale zasytí !!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kesim

Asi si nikdy neměl hlad…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevíš, co je to hlad…
😁
Pokud bys někdy hlad měl, věděl bys, že i kožené boty jsou hodny pozornosti… I s těma zpocenýma nohama uvnitř…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zřejmě si nikdy nezažil opravdový hlad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

A netýrají tě doma? To co popisuješ se totiž stává v případě kdy člověk nejí třeba několik týdnů. Pak cokoliv pozře, jde ihned ven.

bolak když byl malej, tak jednou koukali ve škole na film o Africe, kde jim paní učitelka chtěla ukázat co je to hladomor a jaký máme my vlastně štěstí a byl tam záběr na děti s nafouklým břichama, a bolak povídá: „tyvole prej hladomor a hele jak maj nacpany břicha..“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Až jednou poznáš co je hlad, tak to jistě pochopíš. Pak by jsi snědl vše a vše by Ti chutnalo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dalid

Doporucujem precitat Dobrodružství A. G. Pyma napisal to A.A.Poe. Zaver je skutocnou gurmanskou lahodkou. Je to vyborne citanie a nieje to dlhe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To si jenom myslíš, nebo máš takové zkušenosti. Když máš hlad, tak sníš všechno. Toto rčení je staré a dříve měli lidé často hlad, ale opravdu. A z měli bychom se podle nich řídit. Něco na tom bude.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek