Avatar uživatele
toxino007

Jak je to s řazením v rapidu?

plánuji si koupit škodu Rapid Spaceback 1.4 tsi 90kw 7stup.automat a moje otázka zní budu moct řadit jak se mi zachce vím že v některých autech jsou za volantem páčky a řidič si řadí jak chce.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 3562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pokud vím, Š Rapid ´pádla´ řazení nenabízí ani jako doplňkovou výbavu – ale nejpřesněji zjistíš aktuální nabídku dotazem prodejci, ne?
😉

Doplňuji:
Alesh: Zkoušel jsem si to v Seatu Leon FR (2.0/135 kW, 6°DSG) – a není to špatné, na okresce se dá docela ´slušně´ zařádit.
Na druhou stranu je fakt, že ani automat moc ´neotravuje´.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

No, jak koukám na škodováckej konfigurátor, tak opravdu Rapid to nemá. Na druhou stranu si myslím, že to je zbytečnost. Párkrát jsem s tím jezdil a nakonec se na to řazení pod volantem stejně vyprdneš a necháš to auto řadit zcela automaticky. A bavil jsem se o tom z pár lidmi a měli na to úplně stejný názor. Jinak teda musím říct, že se ten Spaceback fakt povedl, úplně bomba je červenej s černou střechou. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kankys

Ve volvu xc90 jsme mohli taky řadit v automatu přepínačem (žádná pádla), jen jsme to zkusily jinak jsme jezdily podle auta. Pochybuji i že by škoda měla pádla , to je trochu jiná třída vozů co je používá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek