Pokročilý

Jak je to s řazením v rapidu?

plánuji si koupit škodu Rapid Spaceback 1.4 tsi 90kw 7stup.automat a moje otázka zní budu moct řadit jak se mi zachce vím že v některých autech jsou za volantem páčky a řidič si řadí jak chce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokud vím, Š Rapid ´pádla´ řazení nenabízí ani jako doplňkovou výbavu - ale nejpřesněji zjistíš aktuální nabídku dotazem prodejci, ne?
;-)

Doplňuji:
Alesh: Zkoušel jsem si to v Seatu Leon FR (2.0/135 kW, 6°DSG) - a není to špatné, na okresce se dá docela ´slušně´ zařádit.
Na druhou stranu je fakt, že ani automat moc ´neotravuje´.

Další odpovědi:

Zlatý

No, jak koukám na škodováckej konfigurátor, tak opravdu Rapid to nemá. Na druhou stranu si myslím, že to je zbytečnost. Párkrát jsem s tím jezdil a nakonec se na to řazení pod volantem stejně vyprdneš a necháš to auto řadit zcela automaticky. A bavil jsem se o tom z pár lidmi a měli na to úplně stejný názor. Jinak teda musím říct, že se ten Spaceback fakt povedl, úplně bomba je červenej s černou střechou. :-)

Pokročilý

Ve volvu xc90 jsme mohli taky řadit v automatu přepínačem (žádná pádla), jen jsme to zkusily jinak jsme jezdily podle auta. Pochybuji i že by škoda měla pádla , to je trochu jiná třída vozů co je používá.

Bronzový

U některých automatů (nebo robotizovaných převodovek?) dá řadit klasicky pákou voliče sekvenčně!(Konkrétně mám nyní na mysli WV Lupu 3L /1,2TDI/,kdysi takto běžela reklama na oplíka cosru s tiptronicem)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.