toxino007

Jak je to s řazením v rapidu?

plánuji si koupit škodu Rapid Spaceback 1.4 tsi 90kw 7stup.automat a moje otázka zní budu moct řadit jak se mi zachce vím že v některých autech jsou za volantem páčky a řidič si řadí jak chce.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud vím, Š Rapid ´pádla´ řazení nenabízí ani jako doplňkovou výbavu – ale nejpřesněji zjistíš aktuální nabídku dotazem prodejci, ne?
😉

Doplňuji:
Alesh: Zkoušel jsem si to v Seatu Leon FR (2.0/135 kW, 6°DSG) – a není to špatné, na okresce se dá docela ´slušně´ zařádit.
Na druhou stranu je fakt, že ani automat moc ´neotravuje´.

Další odpovědi
Alesh

No, jak koukám na škodováckej konfigurátor, tak opravdu Rapid to nemá. Na druhou stranu si myslím, že to je zbytečnost. Párkrát jsem s tím jezdil a nakonec se na to řazení pod volantem stejně vyprdneš a necháš to auto řadit zcela automaticky. A bavil jsem se o tom z pár lidmi a měli na to úplně stejný názor. Jinak teda musím říct, že se ten Spaceback fakt povedl, úplně bomba je červenej s černou střechou. 🙂

Kankys

Ve volvu xc90 jsme mohli taky řadit v automatu přepínačem (žádná pádla), jen jsme to zkusily jinak jsme jezdily podle auta. Pochybuji i že by škoda měla pádla , to je trochu jiná třída vozů co je používá.