Vladislav97

Raymond Murphy Spěchá. Prosím o pomoc.

Dobrý den, potřeboval bych nutně do dvou dnů získat odkaz na nepravidelná slovesa, který obsahuje všech 126 nepravidelných sloves od Raymonda Murphyho s českým překladem. Prosim každou dobrou duši o pomoc. Budu velice vděčný. 🙂. Předem moc děkuji!

Doplňuji:

Děkuji moc! Ale slyšel jsem, že je jich tam kolem 126… Nevíte o tom něco? Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Na poslední stránce tohoto souboru je seznam nepravidelných sloves, ale bez českého překladu. Ale přece není problém si sednout ke slovníku, viď?
http://shiman­sky.biz/dl/pdf/­essential_gram­mar_in_use_gram­mar_reference­.pdf