Rano jsem sla se psem a uplne jsem se citila stastna – vratka mam do lesa . Ten vzduch …klid…

Tak me napadlo , citite se i vy stastni ? Nebo jak – kdyby jsme znamkovali jako ve skole ? Dat vse dohromady ? Zdravi. vztahy – manzele, deti , rodice… prace – penize ,volny cas…co by vam vyslo ? Me 1 – . Az se to tu bojim napsat. -iv-

Nejlepší odpověď
johana 56

I pro mě jsou tato rána nádherná.Trochu smutná,protože náš čtyřnohý přítel odešel nedávno do psího nebe.Při procházkách po místech,kam jsme chodili spolu, mívám pocit,že je zase se mnou a je mi dobře.

Další odpovědi
dědapetr

Ráno vstanu kouknu z okna paneláky jdu na druhou stranu bytu kouknu z okna a zase paneláky.http://im­g.nadapenny.com/t20/111­08/nadap041902682­610230.jpg

ten který je

Miloval jsem rána u řeky nebo u nějaké přehrady,kde jsem chytal ryby.Termoska s horkým čajem,mlha nad vodou a posléze vycházející slunce a všude zpěv ptáků.To bylo ještě tak před 15 lety,kdy byl u vody klid a ticho.Dnes jsou břehy obsypané rybáři a vše připomíná Václavské náměstí.Rybařina se stala masovým jevem.Ne nedivím se,lidé hledají únik od pracovních stresů a hledají klid.Já už moc nerybařím,ale taková rána jsem měl moc rád.

hanulka11

Jsem na tom stejně, miluji ta krásná rána, kdy se probudím a cítím předzvěst krásného dne -ptáci řvou , při zemi je chlad,ale slunko, které si zrovna protřelo oči už šimrá svými nesmělými paprsky zemi, ze které stoupá ten chlad. Bude krásný den -tak si ho užijeme.
Doplňuji:
já se taky budím do zeleně , les mám na dohled a okolo se vše zelená je to ale krása..... dnes je obzvlášť jasno

oskar

Takové ráno miluji je to balzám na duši…

tuCZek

Samej provokatér :(