Miroslavst

Ráno a vstávání-jak je to u vás?

dnes je sobota, ale ráno ve 4:45 telefon, že musím do práce protože přivezli …
Tak to byla tedy síla. V kolik ráno vstáváte?

Nejlepší odpověď
BEAES

Takový budíček opravdu naštve.....já právě vstala a snídám, koláč a kafíčko, docela pohoda.

Další odpovědi
aramah

Je to ostuda,vstala jsem teď,mám kfíčko koláček a sedím zde.Manžel přijede až večer sobota nesobota pracuje.Něco vám řeknu už mi to začíná vadit.Ale neříkejte to nikomu.

quentos

kolem desáté, nehrotím to. Dnes je šeredně, dobře se spí, tož jsem to protáh až do jedenácti…

verka

Průměrně v osum a dýl. Nevím, co by museli přivézt, abych vstala. Možná tak někoho přivést…, ale zase , kdyby ho vedli, tak ten by mě asi taky nedokázal probudit.

anonym

Ráno vstano,nacpu fajo,
pošlu kluka pro kořalo.

Řeknu stará vstávej,já pojedo do Brna......atd.

GM

Ráno vstávám ve 4.30, ale průměrně jen 8× za měsíc. Taky průměrně 8× za měsíc jdu spát v 7.00.Včetně víkendů.
Vstávání mi nevadí, nesmím o tom přemýšlet a dopředu si to následující ráno znechutit.