Ranní ptáče dál doskáče

řídíte se tímto heslem?

Odpovědi
ten který je

Já ano.Také byla mimochodem jedna písnička – ranní ptáče dál doskáče,nakopnu ho až za pláče.

led

To je síce pravda, ale keď zajde slnko musí ísť tiež spať…

annas

Neříkám, že se přímo řídím. Ale raději vstanu dřív, když potřebuji něco udělat. Jsem skřivan.

hanulka11

Také znám přísloví, ranní ptáče dál doskáče,ale brzy se unaví.
Já jsem ranní ptáče a je fakt, že večer už toho moc nedělám.Nejvíc mi jde vše od ruky, když začnu hned ráno.

Terryle

Pomalu se k tomuhle heslu začínám propracovávat, ale jaksi z druhé strany – poslední dobou chodím spát ve tři a vstávám v jedenáct. Takže ještě pár týdnů, budu chodit spát v sedm ráno, vstávat ve tři odpoledne a budu ranní ptáče, jak se sluší a patří.