Avatar uživatele
Kattyyyy15

Jak se zbavit ranní nevolnosti, která mě přepadne před nástupem do vyučování?

Dobrý den… předem se omlouvám, že je to na téma těhotenství (jiné mi tam nešlo dát)
Každopádně… poslední dobou mě trápí dost nepříjemná věc. Každé ráno (všední dny) se mi udělá zle a mám velikou nechuť k jídlu. Prvni hodinu ve škole se ještě moc necítím, ale pak po celý den bez problému.
Těhotná být nemůžu (je mi 15 a jsem panna).

Také mi nedávno zjistili, že mám problém se štítnou žlázou (ale zase když se mi to děje jen v den školy) Mohlo by to být z toho? Nebo se také občas dost stresuju. Možná je to jedno s druhým.
Nevíte, jak se toho problému zbavit?

Zajímavá 0 před 2760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

1)… ale šlo to někam dát, jen stačí nebýt líná jet až na konec seznamu kategorií, tam je kategorie zdraví.

  1. „Mám štítnou žlázu.“ Štítnou žlázu má každý. Máte možná potíže se štítnou žlázou, jenže tady nejsme věštci ani doktoři.
  2. Každý rozumný člověk, má-li nějaký zdravotní problém, jde spíš k doktorovi, než aby se ptal laiků na internetu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Psychotic

Tohle je vážně otázka spíš pro doktora. Ale ano, můžou to být psychosomatické potíže, třeba z toho stresu nebo strachu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Pokud se to deje jen behem tydne, kdy chodis do skoly, tak to bude necim, ceho se v te skole bojis. Treba matiky prvni hodinu? A co delas behem tydne jinak nez o vikendu? Kdy vstavas do skoly? Snidas vubec? Kdy a co? Je Ti zle z jidla nebo z toho, ze vubec nejis? Myslim si, ze si o tom nejdriv povykladej s mamkou. Teprve pak bych neco svadela na poruchu stitne zlazy.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cenobita

Může to být nižší krevní tlak. Může to být anémie (málo červených krvinek). Může to být vliv puberty, mladé ženy jsou uzlíček hormonů. Může to být fyzicky slabé tělo. Ideální se poradit s dorostovým lékařem, nechat si změřit tlak, nebo si ho měřit doma ihned po ránu. V případě nízkého tlaku pomůže káva nebo čaj.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví