Avatar uživatele
daran

Kam mám vzít v Praze dívku na rande po kratší procházce?

Ahoj lidi. Měl bych na vás všechny takovou otázku. Zítra mám rande s jednou úžasnou holkou v Praze a napadlo mně, že bych ji po procházce a tak vzal buď na hodinovou plavbu parníkem po Vltavě nebo 20min. jízdou kočárem po Staromáku. Chtěl bych na ni udělat co největší dojem, tak nevím jakou možnost vybrat. Budu rád za vaše názory.

Původní neotázka
Rande. Kam ji radši vzít.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2764 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tforro

Co jí navrhnout, že půjdete na kurz vaření pro dva? Pochutnáte si na tom, co si společně ukuchtíte a ty především získáš povědomí o její zručnosti v kuchyni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Zítra bude krásně, projděte se po Praze, někde si sedněte na zahrádku a v klidu si popovídejte. Největší dojem uděláš, když jí koupíš květiny. Můžete spolu zažít krásný den „babího léta“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Karolínka <3

Já bych teda preferovala si sednou někam do parku na deku a udělat si takový mini piknik. Ale protože to není v nabídce :) tak bych zvolila tu jízdu kočárem nebo ne,hej já nevim to je fakt složitý :D. Nevim asi tím parníkem ;).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Vy jste vskutku romantik. Nicméně, pokud je to jedna za Vašich prvních zchůzek a vypadá to nadějně, tak si nechte také něco na jindy.
Začněte určitě tou květinou, ta dělá svoje, i kdybyste se šli projít jen tak bez těch ostatních okras. Pokud bude ještě krásné počasí, jděte do Stromovky nebo na Petřín, v Praze se dá dělat všechno možné, ale Petřín a Stromovka jako místo na rande prostě vedou. Pokud máte chuť to skutečně provést ve velkém stylu, pak ten Petřín můžete skvěle spojit s tím parníkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

1/ Nejprve opravme terminologické nepřesnosti. Rande (randezvous) je schůzka, tedy ten samotný fakt, že se sejdete. Pak může následovat procházka a další program.

2/ Procházka a pak parník i kočár mi připadají jako dobrý nápad. Měl by ses ale alespoň zhruba a nezávazně připravit na možnost, že partnerka bude vstřícná a program bude dále pokračovat, tj. vědět, kam potom můžete jít na večeři, pak do soukromí se pomilovat (hotel, byt) a pak jak ji i sebe dostat domů (taxík, připravené auto).

3/ Připravené kondomy. Ženy se dnes spoléhají, že o antikoncepci se postará muž, samozřejmě za tu cenu, že on sám ze sexu nic nemá.

Upravil/a: dubraro

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
admirlkaa

Já vzal svoji holku na rande v Praze na únikovou hru do The Chamber, Útěk ze žaláře. Čekala nás tam temná atmosféra středověkého vězení. Mojí holce se tam moc líbilo, byla spokojená a večer se vydařil. Dodnes na tu hru rádi vzpomínáme a určitě si tam zase na nějakou únikovku zajdeme. Počítejte tak dobu hry cca jednu hodinku.

před 2573 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek