martinacek

Rakytníkový olej či sirup

Zdravím, co je lepší pro vnitřní užívání pro dítě: rakytníkový olej nebo sirup? Téměř půl roku užíváme sirup, ale teď jsem se dočetla i o oleji, nepsali co je lepší. Díky těm co mají zkušenosti.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak u dítěte bych se přikláněla spíš k tomu sirupu,,,

to dědapetr, existují i rakytníkové sirupy pro diabetiky,,,

Další odpovědi
Drap

Využívám oboje k úplné spokojenosti. Výhodou oleje proti sirupu je třeba i to že se dá přidat do spousty jídel. Nedá se říct co je lepší......olej je mořná více koncentrovanější než sirup. Znám několik lidí, kteří užívají jen drť, která vznikne po vylisování šťávy, usušení a pomletí slupek. A taky si to pochvalují.

dědapetr

Používám olej ze sirupem nemám zkušenost,ale jen proto že jsem diabetik.