escibe

Rakusko semafory

Co to je na všech Rakouských semaforech, vypadá to jako kamera a bliká to červeně ale kamera to podle mě není.

Odpovědi
anonym

V Rakousku obcas blika semafor. 1 – 2 sekundy cervena . Je to znameni , ze se ridici muzou pripravit k jizde , ze bude brzy zelena. Je to i obracene. Kdyz blika oranzova , bude brzy cervena.
Vedle semaforu maji kamery ohledne provozu u velkych krizovatek.
Muze byt ale i radar na mereni rychlosti vedle semaforu , nebo , jestli jste neprejela na cervenou. To ale neblika. ☹ -iv-