Krčálek

Rakovina – pocity po léčbě

Dobrý den, zajímalo by mě ten kdo trpěl rakovinou jak jste se cítili po vyléčení. Jaké jste měli nálady a atd.

Nejlepší odpověď
anonym

rakovina slinivky, úplně v pohodě, dokonce jsem začal mít hlad po ránu. Chemoterapie mi taky neublížila, vlasy nevypadaly, po 1/2 roce obnovení pěší turistiky i se zátěží. Pouze 1 měsíc po ujití asi 100m pocit slabosti (váha 55 kg), malátnosti. Prostě chodit a přibrat (nyní 65 kg-ideální váha na výšku) a zlepšil jsem si fyzičku. I lékaři se divili.

Další odpovědi
www

Znám několik lidí co mají rakovinu „za sebou“.
Vždy je všechny zpočátku alespoň částečně popadla panika, pak jakési zklidnění po zjištění všech detailů a prognóz. No a již během léčby přes možné vypadání vlasů spokojenost, úleva.
Po návratu k normálnímu životu berou dnes tuto nemoc málem jako nemoci ostatní.
Podotýkám, že všichni měli rakovinu zjištěnou včas.