AndysekCze

Co když neodletí raketa na dusičnanovém palivu?

Ahoj, jen se tak chci zeptat, pokud postavím raketu( asi 50cm) a do motorů nabiju dusičnan draselný s ****em tak když to neodletí bude to velký výbuch? ( jeden motor je asi 10cm vysoký a jeho průměr je asi 5cm a mají býti 4)

Nejlepší odpověď
mosoj

Co je tajného na chlorečňanu draselném co by Travexu. Dříve to byl dobrý a levný herbicid.
Výroba výbušnin je trestná !

Další odpovědi
gecco

…„jeden motor je asi 10cm vysoký a jeho průměr je asi 5cm a mají býti 4“…
___
Hm…
Kolik je v tom jednom motoru výbušniny?
Jak moc je to stabilní?
Jak to budeš odpalovat???
___
Zahod to i s rukama a zavolej policajty…
Podle tvého popisu maxiálně přijdeš o prsty – a to za to opravdu – OPRAVDU – nestojí…
!!!
Mno…
!!!
NE!!!

jáára

jo, bude. nedělej to ve městě.

jako malí sme to dělali taky.
Doplňuji:
sežeň si raketový motory. nejsou drahý

AndysekCze

mosoj.. Ještě aby to bylo myšlené jako určná exploze lol :D:D:DD ja mluvim o tom kdyby se to náhodou nevyvedlo né o tom že to tak chci :D