bolak

Řákají všechny třídní učitelky svým žákům, že jsou ta nejhorší třída kterou kdy škola zažila?

Jaký to má význam? Posilujou tím nějak támovýho ducha? Chtějí svejm žákům zlepšit náladu? Vyvolat v nich dojem že jsou výjimečný a že už v životě něco dokázali?

Když si to teď tak zpětně vybavuju, tak my to totiž slýchávali každý rok a je dost nepravdědpodobný, abych každý jár natrefil na tak zlobivé spolužáky, aby mě sezónu co sezónu přiřazovali do nejhorší třídy na škole.
Zas takovej smolař já bejt nemůžu.
Doplňuji:
Černá ovce jsem teda rozhodně nebyl..nebyla.. ovce nebyla..(ta ovce – nebyla) takže seš totálně out. Je sice fakt že jedna učitelka kvůli nám musela na půl roku do lázní, a její náhradě, jsme, přiznávám že částečně i mojí vinou, zlomili ruku, ale jinak já byl vždycky hodný a spořádaný dítě. Do devátý třídy jsem něměl ani jednu poznámku, a to ani v sešitě, tak jsem byl ve svém chování důsledný, akorát chudák jirka kterej se mnou seděl v lavici, ten byl každou hodinu posílanej za dveře a snad dostal i třídní důtku …nakonec ho museli přesadit do jinýho květináče…a to já jen komentoval učivo a vzhled lektora, a jirka chudák kvůli tomu vyrušoval..on byl taky takovej tichej jako já, nikdy se moc nesmál a proto když se smál, tak to nebyl ani tak smích, jako spíš hýkání..a na zeměpisu se prostě nehýká, to je jasný…

Nejlepší odpověď
iceT

Nám naše třídní na druhém stupni ZŠ vždy říkala,že jsme nejhodnější třída s nejhorším průměrným prospěchem.Ono to tak bylo,ale svůj prospěch jsme vyvážili,tím,že jsme byli fakt hodní,žádní bordeláři,jako bylo třeba třída C-to byly přespolňáci a jejich třídní z nich rostla,ale byla to její chyba,protože si neuměla zjednat respekt a pořádek.To naší třídní stačilo se jen ošklivě podívat a hned byl klid.

Další odpovědi
Kamionacka09

Nam to taky rikali,ve vsech trech rozdilnych tridach kde sem byla.Ale je fakt ze kolektiv byl hroznej a tak se nebylo cemu divit.No,mela sem docela smulu.

Evasky

No nám to nikdy neříkali,ba naopak.Vždy říkaly,jak jsme dobrá a šikovná třída,že jsme nejlepší z ročníku.

david22

Zdá se, že ano 🙂
Doplňuji:
Nám, naopak, že jsme nejhorší raubíři na škole.

anonym

Vysvětlení je prosté, sám jsi byl ta černá ovce, takže ať ses dostal do jakékoliv třídy, rázem jsi jí strhl na poslední místo v celostátní síti škol.
Doplňuji:
P.S. Nejvíce jsi asi kazil třídní průměr v ČJ – viz „řákají“ a další novotvary.

RyuzakiKate

Na základce nám to říkali všichni. Přešla jsem na gympl a všichni učitelé nás chválej, ale teď pro změnu nesnáším svou třídu já :)

chudst

O nás všichni říkali, že jsme nejlepší třída za posledních několik let, akorát že jsme hrozně ukecaní :))

Na gymplu nám na začátku říkali, že jsme nejhorší třída, protože tam bylo pár floutků, kteří tam dělali nepořádek. Tak jsme je s pomocí profesorů povyhazovali a následně jsme se zase stali nejlepší třídou v ročníku a zas nás dávali ostatním za vzor :)

Naštěstí jsem se s tvrzením, že jsme nejhorší třída, na vlastní kůži nesetkal, mimo začátku prváku na gymplu, kde jsme jim ukázali, že neměli pravdu :P

Ella

ne, my byli na základce po matematickém A-čku ti nejlepší… C-čkaři a D-čkaři byli příšerní, neustále průšvihy… my byli skvělý kolektiv, až na pár jedinců, ale na záverečných školních výletech jsme táhli zajeden provaz, učitelka – třídní – s námi neměla žádné problémy, dokázali jsme se podržet navzájem, vždycky nás bránila a když nám v devítce řekla, že už dál kvůli jedné holce nemůže, tak se sice pár lidí naštvalo, že nás nedotáhne do konce, ale překonali jsme to. Byla to skvělá učitelka, Alenka,dovolila mi číst o češtinu, byla jsem na čtení totální nerd… a stále jsem :)

Na střední nám sice třídní profesor říkal, že jsme ta nejhorší třída jakou kdy měl, ale myslel to ze srandy, vždycky byl na naší straně a na závěrečáky s námi jezdil výhradně sám. Náš Hurvínek :) Vždycky je rád, když se za ním přijdeme podívat a vždycky se usmívá, když se potkáme na ulici :) Dokázal s námi divy… dokázal nás usměrnit i rozesmát, „vymlátit“ z nás to nejlepší. Byl to výjimečný člověk a myslím, že mi jsme mu taky ostudu nedělali, až na pár okamžiků pubertálních výkyvů :D byli jsme zlatý ročník – poslední maturující starým způsobem, sice jsme se dlouho dohadovali a snažili přesvědčit ostatní a rozhodování o čemkoliv u nás trvalo věky, ale pokud někdo chtěl něco našemu profesorovi, musel přes nás. Zhoršilo se to, až když k nám propadly dvě holky z vyššího ročníku, ale dokázali jsme je udržet v mezích…

Rocker

Zrovna dnes jsem byl na třídních schůzkách,učitelka nám říkala,že její třída je nejlepší a chválila je.Ale jestli to říká i dětem,to nevím.

auluk

Ano, také to nekdy slyším :D To nám říká učitelka stále.