arygnoc

ragnarök – koniec sveta 22. 2. 2014?

dopadne to ako s ostatnými koncami sveta?

http://tn.nova­.cz/zpravy/za­jimavosti/desi­ve-proroctvi-vedci-vypocitali-ze-konec-sveta-ma-nastat-uz-22-unora-2014.html
http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=rag­narok

Nejlepší odpověď
Klarka ♥

Myslím si že je to další hloupost.. těch konců světa už měly být tolik.. Jen Bůh ví kdy doopravdy ten konec bude ..

Další odpovědi
Sůwa

To je dobrý datum, stihnu ještě mamograf a vnuk oslaví narozeniny… 🙂

anonym

Opět nějaký blábol.

redy

Stát se může cokoliv kdykoliv ale třeba některý lidi budou utrácet,řeknou si poslední vánoce tak ať stojej zato.No a když konec nebude tak si hoděj mašli.

Nuk nuk

Samozřejmě, že to dopadne stejně, jak jinak. Apropos v jedné nejmenované knize, (díky níž se dnešní společnost neustále snaží vymýšlet, kdy konec světa nastane), se píše, že nebudeme znát den ani hodinu konce světa, dokud ten konec nenastane. Jakékoliv „upřesněné“ datum je tedy jen pokus se zviditelnit, případně na tom vidělat.

anonym

Toho se ještě někdo chytá? Doufala jsem, že strašpytlíci a fabulátoři se vydováděli loni. Vypadá to, že ne. Fakticky by takové nesmysly měly být brány jako šíření poplašné zprávy a autoři i šiřitelé by měli zklidnět někde na klidném a liduprázdném místě.
Naprosto nepochybuji, že Tě taková informace pobavila.

marci1

Dopadne, obchodníci si mnou ruce. 🙂

HonzikPernik

To zase bude veliká prodejnost mrazáků…