Vodpovedi

Rady pro přijetí na gymnázium.

Dobrý den,
po prázdninách se budu hlásit na gymnázium, ale začínám se připravovat už teď, neboť mi na tom velmi záleží. Na škole kam se hlásím mají klasické testy z matematiky, českého jazyka a všeobecného přehledu- nejsou to scio testy. Chtěla bych se zeptat jestli znáte nějaké knihy, které vám skutěčně pomohli při přijímačkám či máte vlastní rady (kromě, uč se a uč se).

Předem děkuji

Odpovědi
klarkao

O jaké studium se jedná? Myslím tím délku studia a pokud možno konkrétní název školy. Na internetu bývají k nahlédnutí příjmací testy z minulých let. Kdyžtak mi napiš na e-mail, na gymnáziu studuji a ráda Ti poradím více:) Můj e-mail je klarkao@email.cz.

marci1

Pokud se učíš permanentně, máš přehled a všeobecné znalosti, pak přijímačky pro Tebe nebudou problém.