Avatar uživatele
Sirifan

Rady jak se k dívce chovat?

Ahoj mám dívku už jsme spolu byli párkrát venku ale já nějak nevím jak se k ní mám chovat. Mám pár otázek. Když jdeme na schůzku co mám udělat jako první nebo co mám udělat abych jí vzal za ruku? Když jde s kamarádkami a potkám ji mám k ní jít a vnucovat se nebo nechat jít? Kdyžtak poraďte kdy a jak se můžu zachovat jako romantik nebo jak bych se měl zachovat Díky. Ano je to moje první dívka :)

Zajímavá 0 před 3819 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Daniel16

Jedna rada: CHOVEJ SE PŘIROZENĚ A JAK UZNÁŠ ZA VHODNÉ 😁
První dívka? Ve všech tvých otázkách je řeč o dívkách… 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
knedlik123

Kdyz jde s kamaradkama, tak pozdravit, ale nevnucovat se, mas-li neco v planu ( kino, sport ) tak ji na miste informovat, jako kdyby tam kam. nebyly.
Doplňuji:
ony to budou stejne rozebirat a hodnotit ( mezi sebou)

Upravil/a: knedlik123

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Sirifane, mto musíš vycítit sám
(my tvou dívku neznáme).

Ale nikdy, opakuji nikdy
se nikomu nevnucuj!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

To je dost idividuální, jelikož každá holka má ráda jiné chování. Navíc tu más osobnosti, dominanci a submisivitu atd… Navíc spoustu lidi skrývá to skutečné já a většinou ukazuje masku. Chovej se individuálně přiměřeně situaci… Umět ohodnotit cizí snahu ( i malou ). Také je důležité nebrat jí jako samozřejmost. Hlavně buď přirozený a na nic si nehraj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alfonz.SPO

Jelikoz uz tech schuzek nekolik bylo, doporucuju ji brat za ruku a hodne ji libat. Prechazet od tech detskych polibku k francouzakum a uz ji lehce „osahavat“. Proste projevuj svoji samci touhu. Kdyz ji potkas s kamaradkama, zalezi jestli jste se uz ten den videli a byli spolu nebo ne. Mel by ses na ni hodne usmivat, a pripadne domlouvat pozdejsi schuzku ve dvou. Jinak ji necha kamaradkam. Romantika neni na skodu, nastuduj to na internetu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek