Rady jak se k dívce chovat?

Ahoj mám dívku už jsme spolu byli párkrát venku ale já nějak nevím jak se k ní mám chovat. Mám pár otázek. Když jdeme na schůzku co mám udělat jako první nebo co mám udělat abych jí vzal za ruku? Když jde s kamarádkami a potkám ji mám k ní jít a vnucovat se nebo nechat jít? Kdyžtak poraďte kdy a jak se můžu zachovat jako romantik nebo jak bych se měl zachovat Díky. Ano je to moje první dívka :)

Odpovědi:

Pokročilý

Jedna rada: CHOVEJ SE PŘIROZENĚ A JAK UZNÁŠ ZA VHODNÉ :-D
První dívka? Ve všech tvých otázkách je řeč o dívkách... :-D

Pokročilý

Kdyz jde s kamaradkama, tak pozdravit, ale nevnucovat se, mas-li neco v planu ( kino, sport ) tak ji na miste informovat, jako kdyby tam kam. nebyly.
Doplňuji:
ony to budou stejne rozebirat a hodnotit ( mezi sebou)

Stříbrný

Sirifane, mto musíš vycítit sám
(my tvou dívku neznáme).

Ale nikdy, opakuji nikdy
se nikomu nevnucuj!

Bronzový

To je dost idividuální, jelikož každá holka má ráda jiné chování. Navíc tu más osobnosti, dominanci a submisivitu atd... Navíc spoustu lidi skrývá to skutečné já a většinou ukazuje masku. Chovej se individuálně přiměřeně situaci... Umět ohodnotit cizí snahu ( i malou ). Také je důležité nebrat jí jako samozřejmost. Hlavně buď přirozený a na nic si nehraj.

Jelikoz uz tech schuzek nekolik bylo, doporucuju ji brat za ruku a hodne ji libat. Prechazet od tech detskych polibku k francouzakum a uz ji lehce "osahavat". Proste projevuj svoji samci touhu. Kdyz ji potkas s kamaradkama, zalezi jestli jste se uz ten den videli a byli spolu nebo ne. Mel by ses na ni hodne usmivat, a pripadne domlouvat pozdejsi schuzku ve dvou. Jinak ji necha kamaradkam. Romantika neni na skodu, nastuduj to na internetu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.