Larissa

Řadíte se mezi Čechy, kteří jsou rádi, že se zde narodili, ale bydlet by chtěli jinde? Co si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Kdybych si mohla vybrat, tak bych se narodila v Říši za zrcadlem :o)

Další odpovědi
LejdyTerr

Já jsem vděčná, za to co mám a nejsem takový dobrodruh, abych štěstí pokoušela jinde… Stačí se podívat na krize v Řecku, na Kypru nebo na násilí v Pákistánu apod. a ještě ráda tady pobudu.

Drap

Ano , jsem rád. O jiné možnosti jsem ani nikdy nepřemýšlel

zjentek

no v první řadě je dobré vědět, že nikdo na celém světě neměl na výběr, když šel na svět. Pak si člověk buď zvykne, a nebo mu od začátku stačí to, co vidí, jelikož dál nevidí. Ten je šťastný. Osobně bych jinde bydlet nechtěl, ale poznání by mi mělo zabrat tolik času, abych nemusel bydlet ani tady .)

badisko

Presne jako ja .....:D jsem rad a jsem hrdy ze jsem Cech (Moravak)…miluji ceskou zem ..ale neziji v CR…

Orange

No rádi, mohlo být mnohem hůř, ale ne zas o moc lépe, takže asi jo. Život tu prožít nehodlám.