Avatar uživatele
zjentek

Radíte rádi?

Tady „strašná“ spousta lidí zde odpovídá a tak se chci všeobecně zeptat všech tady- radíte rádi? Třeba svému okolí? Nebo „po síti“? Ptám se, protože z odpovědí zde to není nikterak patrné, ani těch z historie, ale než byste lhali, tak se raději nevyjadřujte, tzn., tentokráte jen upřímné odpovědi ;)

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, redy, zzzzz, gagaga, Kepler před 2577 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Ač jsem v mládí byl přímo „nepřítel televize“, něco mi v paměti utkvělo a teď se mi to hodí :{D> odpovím slovy Rumburaka z „Arabely“ (tehdy pronesená na svatbě na dotaz, zda si přítomnou bere za svou právoplatnou manželku): „No bodejť, jinak bych sem nelez…“

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Rady se mají dávat tak, aby si druhej myslel, že na to přišel sám.

To je rada nad zlato. 🙂

Jestli radím ráda? No, já tomu neříkám rada, ale názor. Zatím mě nikdo nevolal k odpovědnosti 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Ano, pokud umím, poradím rád. Přiznávám se, že mi to přináší uspokojení. A taky jsem rád, když někdo dobře poradí mně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, radím rád, nikdo mě však neposlouchá.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Radím ráda, radím dobře. S čím si momentálně nevíš rady?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Úprimne? brrr…
Niežeby ma tešilo radiť tam, kde o to nestoja, (aj tu sa nájdu ľudia, pre ktorých rada, pomoc spočíva len v prijímaní, alebo v kritike a „hledání brouka v hnoji“ v každej rade, ktorú nedali sami)
Ale teší ma. keď moje rady niekomu pomôžu, bez ohľadu na „províziu“. Ďakujem za možnosť radiť tým, ktorí tie rady potrebujú a sú ochotní ich prijať…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano, poradím ráda, ale jen tomu, kdo o to stojí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
orwell

Přiměřeně. Pokud jsem o radu požádán a vidím, že moje rady dopadají na úrodnou půdu, tak poradím vždy a rád (pokud si myslím, že o tom něco vím). Ale nijak to nepřeháním. Myslím si, že je to vidět i na počtu nasbíraných bodů zde za více než dvouleté období mého řádění na Odpovědích. Tím si nestěžuji, o sbírání bodů mi zde opravdu nejde. To tady sice tvrdí každý, ale já to myslím vážně. Nejvíc trpím, když ve svém okolí vidím, jak se někdo řítí do maléru a poradit si nenechá vůbec od nikoho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

On tu někdy někdo píše přesto, že ho to nebaví nebo by to nedělal rád? To by za to asi musel být placený, ne? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jak kdy a jak komu.

Jsou lidé, kteří o radu stojí a něco si z ní vezmou
a jsou lidé, kteří se sice na radu zeptají, ale nakonec
udělají něco jiného.

Pokud (ti druzí) neudělají vyslovenou hloupost, něřeším to.
V opačném případě mne mrzí čas, který jsem tím strávila…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek