Chandler

Řadič videa (VGA)

Mám problém, který mě neustále pronásleduje už několik dní :D ..což je hlavní příčinou mdorých obrazovek, který se mi v poslední době zobrazily .. potřebuju zjistit, kde se na to dá najít ovladač. Někde jsem četl, že si musím zjistit svou desku nebo tak nějak a na to najít ovladač ..moc tomu nerozumím a navíc ani nevím, co mám pořádně za sestavu, jen základy. Co vás bude určitě zajímat, bude grafárna a tu mám Geforce 9800 GT

Nejlepší odpověď
rynek878

já bych zkusil-ovládací panely-nástroje pro správu-správa PC-správce zařízení-řadiče videa-pravým označit-dát aktualizovat ovladače.

Další odpovědi
GangstaHelper

Najít ovladač? Na počítači jsou stovky ovladačů běžně v provozu (a některé ani pres správce nenaleznete). Grafárna nás ani moc nezajímá. Ovladač na ni můžeš stáhnout na stránkách nVidie.

Komu ale není rady, tomu není pomoci. Už jsem ti psal několikrát, tak si to znova pročti (předchozí dotazy).

To, že doporučuji zkusit jinou, i starší verzi ovladačů má význam. Může se stát, že jsou nějaká zařízení v konfliktu a nebo jejich ovladače, a to právě může vyřešit vyzkoušení jiné verze. Opravdu není vždy nutné mít tu nejnovější verzi ovladačů. Někdy je to i nebezpečné – může obsahovat nějaké chybky (jako se nedávno stalo u ovladačů nVidia ForceWare – způsobovaly zastavení ventilátoru a pak spálení karty).

Pokud se ale nevyznáš, nemá moc cenu Ti do hloubky v této problémové problematice (zajímavé spojení) radit.