Miroslavst

Řadí se kuře mezi dietní jídlo?

Kuřecí maso je prý dietní, je to pravda?
Tak když už jste tady popisovali jak se na noc nacpat, tak jsem si právě ohřál stehno pečenýho kuřete. Pokud je to dietní, tak alespoň s pocitem, že jsem něco udělal pro své zdraví.
A pokud to dietní není, tak je mi to fuk :D

Nejlepší odpověď
aramah

Kuřátko je opravdu lepší než salát :D a je dietní

Další odpovědi
bobánek

Kuře je dietní maso ale bez kůže.Cistě jenom maso!

Mili @

No, kuřátko bude asi zdravější, než ta klobáska, tak ti přeji Mirečku dobrou chuť…!
A nehleď na nepřející lidi!!! Znám takové, kteří, když si nedají něco dobrýho na noc, tak se vůbec nevyspí…!!!!! 🙂

ReHu

Pokud není smažené tak asi ano 🙂.
Ale ještě dietnější bude, když si k němu dáš 0,5 kg salátu. A tím nemyslím toho s majonézou 🙂.

Miroslavst

Bobánku, přeci tu kůži nevyhodím!!!! Ta křupavá kurčička je na té dietě to nejlepší.

Mili @

I v tomhle máš pravdu, ta vypečená kůrčička je z celého kuřátka to nejlepší přece!!!!!