ellamakrela

Rádi půjčujete svoje knížky?

Já nerada. Protože jen kamarádce půjčila knihu a pak jsem pomocí sociálních sítí zjistila, že jí půjčila své sestřenicí, pořád tu knihu u sebe má a už to jsou asi 2 měsíce. Půjčujete řádu svoje knihy a jak mám kamarádce slušně říct ať mi tu knihu vrátí.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud chci o knihu přijít, tak ji půjčím, ale z druhé strany mám v knihovně asi tři knihy o kterých nevím kdo je majitelem.

Další odpovědi
gecco

Já knihy nepůjčuju…
😉
A jak kamarádce slušně říct, aby ti tvou knihu vrátila?

HÓÓÓÓDNĚ NAHLAS!!!
😉

ivzez

Nerada a knihy (až na výjimky) nepůjčuji.

Čtyřem lidem, kterým „se nedalo odmítnout“,
jsem knihy půjčila a ani jeden ji nevrátil.

Tři knihy jsem si už stáhla jako „PDFka“,
Zápisky o válce galské ještě hledám…

_________

Poznámka:

Kamarádky takové věci nedělají.

lexx

nepříliš…o pár cenných kusů jsem již tak přišel