Pokročilý

Rádi používáte magi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já ani ne, ale partner vždy, i když mu říkám, že je plévka dost slaná i ochucená, přesto si tam šplíchne.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano,magi používám dnes a denně a je to výborné dochucovadlo,ale musí to být magi od dobrého výrobce a pokud nemám magi po ruce,plně jej nahradí listy libečku.Pamatuji si,že se prodávalo magi v takových malých kostkách a to bylo něco.Dnes se to dá koupit v Polsku.
Doplňuji:
Nevím jak kdo,ale já si dávám magi i do rizota.Pro mně mňamka.

Bronzový

Ano. Používám ho docela často, protože mi chutná a pokrm velmi dobře dochutí ( hlavně v bufetech nebo restauracích ). Vím, že to není úplně zdravé vaření, tak také často vařím bez různých náhražek jako je magi, vegety, masoxy apod. Ale dá to více práce ( uvařit vývar z kostí, chystání čerstvé zeleniny a bylinek ).

Zlatý

Jednou za uherský rok ano. Já moc nesolím, takže ne. Muž si občas dá.

Zlatý

Ano používám ho hodně často nejen do svých polévek ale i do ostatních jídel které vařím.

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Četla jsem to hned jako Maggi, o to víc mě rozesmálo, co píše Burak. :-D
Já Maggi téměř nepoužívám, polévku ochucuji sypkým polévkovým kořením a stačí mi to. Vždycky mám pocit, že je polévka výborná a pak přijde manžel a nalije si tam ještě deci Maggi. :-D

A tohle maggi je focené v Mongolsku. :-)
http://img.nadapenny.com/…

anonym

trochu vás pobavím já místo magi četla magii,a zírala jsem na vaše odpovědi,až když padlo slovo o koření mi to došlo

Zlatý

Jahoda

Jsme na tom stejně. Též jsem četla magii :-D

Zlatý

kropitko

No popravdě,já si myslím,že tam ze začátku byla magie,já jí tam viděla také,,,

Zlatý

annas

Maggi jsem nikdy nepoužívala, ale nyní občas přidávám do polévek dochucovací kostky (kdysi Masox), které se prodávají jako přírodní, bez chemické konzervace.

Zlatý

kropitko

Já si nemůžu vynachválit koření od firmy Knorr,také prodávají kromě jiného tyto kostky,dokonce několika chutí,,,,ale Magi jako takové ne,,myslím tím Magi,tekuté koření...

Zlatý

kropitko

já vím,já vím,mají tam být dvě g,napsala jsem to blbě,to bude tím,že ho nepoužívám...:-)

Zlatý

annas

Nic se neděje. Někdy si to člověk neuvědomí. Jo, taky používám Knorr a ještě nějaký jiný název. Já koupím a vysypu do dózy, takže zapomenu název.
Myslela jsem tekuté - to jsem nikdy neměla v oblibě.

Zlatý

kropitko

sypká je dobrá ještě Vegeta,když není spokojím se s Podravkou....

Zlatý

1popelka1

Nepoužívám už několik let, snažím se dochucovat jídlo něčím jiným.

Zlatý

kropitko

Jak píše Popelka,ale je to pro mě o to jednoduší,že jím jen doma a tam si uvařím přesně podle své chuti. Kdybych se asi stravovala někde jinde,tak bych ho asi někdy do jídla přidala,pamatuji,že mi ne vždy a všude chutnalo,občas to bylo nemastné,neslané...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.