Rádi jste poslouchali fejetony Františka Nepila ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Poslouchám je ještě teď, vysilají se nepravidelně v rozhlasovém pořadu Patrika Rozehnala – Nalaďte si legraci – speciál.

Další odpovědi
dědapetr

Ano

a nesmrtelné jeho koťata http://www.you­tube.com/watch?v=EP­caw-qY-fY

tom004

Ano

Nejen,z medií,a­le,i,z poseze­ní,u kávy.

pokazdejinak

Ano

jeho povídání, to byla vždycky událost… :)

a velkou radost dělají mojí babičce i teď – už nevidí, takže jí kupujeme knížky na CD a fejetony pana Nepila jsou často na programu :)

anonym

Ano

hornik.

Ano