Petra09

Radeji lezite ve vane nebo se radeji sprchujete?

Doplňuji:
Ja kazdy den a sprchovani a koupani stridam.Ale prave lezet ve vane mi moc bavi.Po samotnym sprchovani je mi vetsi zima.A bazeny mam taky moc rada.

Nejlepší odpověď
Drap

Každý den se sprchuji, jednou někdy dvakrát za týden vyměním za vanu. Ve vaně je fajn relax

Další odpovědi
Michal Kole

Ležením ve vaně ve vlastní špíně a mýdle neprospívá kůži.

Sprcha je rychlejší, ekologištější a hygieničtější.

Petro09: Jak se častou koupeš/sprchuješ?

briketka10

mám jenom vanu a koupelničku taky prťavou ☹

pizlicka

ja se nalozim do vany,sebevedome pripoustim horkou vodu,myslim si,jak si tam budu velebit aspon hodinu,a po ani ne pul hodine,se tam zacnu nudit,a nechci tam byt.-)na vanu se tesim moc,ale sprcha me uvolni,vana unaví.

Damiana

Mám raději sprchu, víc mě osvěží, je dynamičtější, pěkně promasíruje tělo. Ve vaně mě ležet nebavi, i když si pustím trysky a bubliny. Já se ve vodě ráda pohybuji, takže hodně vody = plavání a velký bazén.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/radi-se-sprchujete-nebo-koupete

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-zdrave-se-kazdy-den-koupat-ci-sprchovat

terry

Už se to tu probíralo několikrát.

V zimě vana, klidně na 1 – 2 hodiny. V létě, když jsou vedra, raději sprcha.

TominkaFuky

Jakou přesně od toho https://www.kal­dewei.cz/vyrob­ky/spa-wellness/ máš? Co jsem se dívala na jejich nabídku, tak je opravdu hodně široká :)

Vercule

My máme novou vanu od kaldewei, a to s vířívým systémem. Já jsem si vířivou vanu prála neskutečně dlouho. Ale nelíbily se mi přiznané trysky. Vana, kterou máme teď, je dokonalá. Designová a ten vířivý systém je perfektní. Už bych si koupel v jiné vaně nedovedla představit.