Pokročilý

Máte raději dominantní, anebo submisivní partnera/partnerku?

Já osobně jsem dominantní typ člověka, měl jsem vztah s jednou submisivní a neskutečně mě štvalo, že mi ležela u nohou a na vše jsem ji musel dávat svolení, jak to máte vy? Máte podobný zažitek?

-----
Aktuálně jsem s dominantní a jsme si rovni, podle mě je to super a navic s ní podnikám a mohu jí věřit narozdíl od jednoho bývalého zaměstnance který byl na dvě věci, díky bohu že dnes mám kolem sebe v praci jen dobré lidi, kteří mají koule řict svuj nazor

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Partner by měl vědět v čem má být dominantní a v čem naopak ne. Myslím, ze je nejlepší něco mezi tím.

Další odpovědi:

Zlatý

Naštěstí nemám, ale známá se stala ve vztahu s dominantním manželem velmi submisivní. Měli spolu dítě, proto se snažila dělat to, co si manžel přál, aby byla rodina v pohodě. Muž si našel samozřejmě také dominantní milenku a manželce řekl, že je tak hodná a slušná, až se mu z toho dělá špatně. Manželka se konečně vzchopila a podala žádost o rozvod. Je již rozvedená, spokojená, má přítele, který tak dominantní není a klape jim to. Co na to říci? :-))

Stříbrný

Mám rád obě stejně. Když jsem moc ošklivý na tu submisivní, tak mi ta dominantní nabančí a všichni jsme spokojení. :-)

Zlatý

to druhý- pokud jde o obchodní partnerku, tak se na tom dá udělat "dobrej ranec".

Bronzový

Já osobně mám rád, když jsme si s partnerkou rovni ve vztahu. Ohledně sexu si rád prostřídám role submisivní a dominantní nebo i normální klasiku. Jde spíše o vzájemnou domluvu. Hlavní je aby partneři byli spolu spokojený.

Jako submistivní kobyla si mám právo vybrat svého pána.

Ono je totiž mnohem lepší a jednoduší se nechat řídit partnerem prakticky v čemkoliv, já mu za jeho peníze navařím a vysaju v obyváku.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.